תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר studio-shnaper.com  (להלן "האתר")- זהו אתר מכירות אינטרנטי המופעל על ידי  סטודיו שנפר (להלן "החברה").

באתר תוכלו לראות את מגוון השירותים שהחברה מציעה וכמובן את המוצרים המעוצבים של החברה כגון אדניות וכלי קיבול, תמונות ממוסגרות, שרפרפים, סדנאות ועוד. את המוצרים של החברה תוכלו לרכוש דרך האתר, האתר בעל מערכת סליקה מאובטחת, וניתן לקבל את המוצרים עד הבית בכפוף ובהתאם למצוין בתקנון האתר.

כללי:
נבקשכם לקרא בעיון את התקנון (להלן: "התקנון") שכן הוא מהווה הסכם מחייב בין הרוכש באתר לבין החברה והוא מגדיר את התנאים לשימוש ורכישה באתר. שימוש של הרוכש באתר יחשב כהסכמה לתנאי התקנון והצהרת הרוכש שאין לו ולא תהיה לו כל טענה כנגד החברה או מי מטעמה למעט טענה הנובעת מהתחייבות של החברה על פי התקנון.
החברה רשאית לשנות את התקנון מעת לעת והיא אינה מחויבת להודיע מבעוד מועד על השינוי כיוון שהשינוי בתקנון יכנס לתוקף רק מרגע הפרסום באתר ויהיה פתוח לעיון המבקרים באתר.
תקנון זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות, אך הוא מיועד לנשים וגברים כאחד.

שרות לקוחות:
האתר יפעיל מערך של שרות לקוחות אשר ייתן מענה בכל שאלה ביחס למוצרים שנרכשו על ידי הרוכש, החברה ממליצה שכל הפניות יועברו למייל: info@studio-shnaper.com
בנוסף האתר יפעיל מוקד שרות לקוחות טלפוני בטלפון מספר 054-2347262 הפועל בימים א' עד ה' מהשעה 08:00 ועד לשעה 18:00 וביום ו' מהשעה 08:00 ועד 14:00.

הרשמה לאתר והכנסת פרטים אישיים:
בהתאם למסמך מדיניות הפרטיות, החברה מבהירה בזאת כי, אין כל חובה על המבקר באתר למסור את פרטיו האישיים, עם זאת ייתכן כי ללא מסירת פרטים אישיים המבקר באתר יוגבל מביצוע רכישה באתר. לצורך הרכישה באתר יידרש הרוכש למסור את פרטיו האישיים, הרוכש מתחייב שהפרטים שימסרו הם פרטיו המדויקים ובכל מקרה של שינוי הוא מתחייב לעדכן את פרטיו האישים .החברה פועלת בהתאם לפרטים כפי שנמסרו באתר על ידי הרוכשים.
הרוכש באתר נדרש להיות מעל גיל 18 וכן להיות הבעלים של כרטיס האשראי שבו נעשה שימוש לצורך רכישה באתר, לחברה אין את האמצעים לזהות את גיל הרוכש או את זהותו למעט על פי המידע שנמסר על ידי הרוכש ועל כן הרוכש באתר מוותר על כל טענה הקשורה לעניין זה.
פרטי המבקר באתר יישמרו במאגר המחשוב של החברה, המבקר מאשר לחברה, במסירת פרטיו האישיים, לעשות שימוש בפרטים שמסר לצורך דיוור מטעם החברה והחברה מתחייבת מצידה שלא להעביר פרטים אישיים לצד שלישי אלא בהסכמת הרוכש או לצורך ביצוע הרכישה ואספקת המוצר שנרכש.

המוצרים לרכישה באתר
אנו מציעים באתר מגוון רחב של מוצרים מתחום עיצוב הבית (להלן- "המוצרים"). החברה רשאית לשנות את מגוון המוצרים ואינה מתחייבת לכמויות/כמות מלאי מוצרים זמין בכל עת. למען הסר ספק החברה אוסרת על קניה סיטונאית של המוצרים, החברה תאסור על הזמנת מוצרים בכמויות גדולות מהאתר. בתהליך הרכישה באתר יכנס הרוכש לדף המוצר ויוסיף אותו לעגלת הקניות, לאחר מכן יבחר הרוכש את שיטת המשלוח של המוצר ומשם יעבור הרוכש לקופה לצורך חיוב כרטיס האשראי.

אחריות
מובהר כי המוצרים מיוצרים בעבודת יד והמוצר אמורפי בצורתו ולכן ייתכנו שינויים והבדלים בצורה, גודל, גובה, צבע, משקל וכו' בין המוצרים השונים, גם אם מאותו הדגם והתמונות באתר הנן להמחשה בלבד.

חלק מהמוצרים של החברה, מגוון דגמי אדניתי, הנם כלי קיבול, אך אינם אטומים באופן מוחלט. כמו כן אין לחברה אפשרות להתחייב לאטימות מוחלטת במגוון דגמי "אדניתי" ועל כן על הלקוח לנהוג במוצרים בהתאם להוראות השימוש אשר מופיעות באתר זה ועל גבי עלון המחולק עם קבלת המוצרים. במידה ולמרות שימוש זהיר, סביר ועל פי כל הוראות היצרן נוצר במוצר שבר / סדק החברה תחליף את המוצר הפגום במוצר חדש ותקין וזאת על חשבונה ועל אחריותה. ככל שהרוכש לא יפעל בהתאם לכל הוראות היצרן הנלוות למוצר והמצוינות באתר, החברה לא תחליף את המוצר שנפגם.
עם זאת החברה תסייע ככל שביכולתה לרוכש בכל הקשור לבעיות שיתעוררו עם מוצרים שנרכשו באתר.

מחירי המוצרים והשירותים באתר
כל המוצרים והשירותים באתר כוללים מע"מ אך אינם כוללים את מחיר ההובלה, ישנה תמיד אפשרות לאיסוף עצמי של המוצרים וזאת כמובן ללא עלות דמי משלוח. עלות דמי המשלוח ישתנו מעת לעת וממקום למקום ברחבי הארץ לפי שיקול דעת החברה וללא הודעה מוקדמת. המחיר הקובע של המוצר והמשלוח הוא המחיר המופיע באתר במועד אישור ההזמנה והתשלום בפועל.
כל המבצעים ההטבות והמחירים שמופיעים באתר יכולים להשתנות על ידי החברה ללא הודעה מוקדמת מצד החברה.

תשלום הרוכש באתר
התשלום באתר הינו תשלום מאובטח באמצעות כרטיס אשראי ובהתאם להנחיות חברות האשראי בישראל. בשלב התשלום הרוכש יתבקש למסור את פרטי כרטיס האשראי והחיוב יאושר בשלב קופת התשלום באתר, במידה וחברת האשראי לא תאשר את העסקה, הודעה תשלח לרוכש במסך התשלום.
בקניה בסכום שאינו עולה על הסך של 399 ₪ ניתן לשלם בתשלום אחד בלבד.
בקניה בסכום העולה על סך של 400 ₪ ניתן לשלם בפריסה של עד שלושה תשלומים, ללא ריבית והצמדה.
החברה רשאית לשנות את מדיניות התשלומים בהתאם לשיקול דעתה.

אישור הזמנה
כיוון שמדובר בהזמנה במדיה האלקטרונית, יתכן שהזמנה תתקבל באופן חלקי או משובש וללא כל הפרטים, על כן הרישום במחשבי החברה לגבי תוכן ההזמנה ומועד קבלתה הוא הקובע כראיה להזמנה, החברה אינה אחראית לאספקת ההזמנה במקרים מסוג זה.

אספקת המוצרים למזמין
בתום תהליך ההזמנה, אנו נספק את המוצרים בהתאם לכתובת ולבחירת דרך המשלוח. המשלוח יסופק רק בימי העסקים א-ה ומניין הימים למשלוח ההזמנה יחושב גם הוא לפי ימי העסקים. החברה תשתמש בשירות של חברת שילוח לצורך האספקה והמועד המדויק של האספקה יקבע על ידי חברת השילוח.
חשוב לציין, כי אין באפשרות החברה המפעילה את האתר להיות אחראית לכל איחור או דחיה
במועד האספקה שנקבע במקרים הבאים:
מידה והפרטים שהוזנו על ידי הרוכש אינם נכונים או מלאים,
הרוכש או מי מטעמו אינו זמין בתאריך האספקה המבוקש
ובמקרים שאין לחברה שליטה בהם.
הפריסה של המשלוחים למוצרים הנרכשים באתר הינה בתחומי מדינת ישראל לפי רשימת אזורי החלוקה. אזור חלוקה: מבאר שבע בדרום ועד נהריה בצפון. מפעילת האתר רשאית לשנות מעת לעת את אזורי החלוקה וכן את מועדי החלוקה.
חשוב לציין כי נוכחות המזמין במעמד האספקה כפי שתואם מול משליח הינה חשובה מאד, עם זאת השליח רשאי למסור את ההזמנה לאדם אשר נוכח במקום בעת ההזמנה וזאת תחשב כאילו נמסרה למזמין. במקרה שבו לא יהיה נוכח במקום איש, ההזמנה תוחזר לחברה ויתואם מועד חדש לאספקה חוזרת אשר תחויב בעלות משלוח מלאה. המזמין רשאי לאשר טלפונית לשליח להשאיר את הזמנת המוצרים בסמוך לכתובת המסירה אך במקרה זה החברה או חברת השליחות לא תהיה אחראית לאבדן או נזק שיגרם למוצרים.
מזמין אשר בוחר באיסוף עצמאי לא יחויב בדמי משלוח. את הזמנת המוצרים ניתן לאסוף בכתובת רח' התאנה 59, תל מונד בימים א'-ה' בין השעות 8:30- 17:00, אנו ממליצים להתקשר לבדוק את סטטוס ההזמנה לפני ההגעה בטלפון 054-2347262

ביטול עסקה
המזמין רשאי לבטל את הזמנתו בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.
מפעילת האתר רשאית לפי שיקול דעתה לבטל הזמנה שהתקבלה במקרים כגון:
– המזמין לא היה נוכח במועד ומקום האספקה.
– פרטי המזמין אינם מלאים או מדויקים בהזמנה.
– במידה והמוצר שהוצג למזמין, הוצג בטעות, בתום לב בעת ההזמנה של המוצר.
– בשל כוח עליון, מצב מלחמה או בכל מצב שבו המפעילה סבורה שלא ניתן לספק את ההזמנה.
– בכל מקרה שבו יהיה חשד של המפעילה שהמזמין מבצע פעולה בלתי חוקית על ידי המזמין.
מפעילת האתר, תצור קשר עם המזמין לעדכון לגבי ביטול ההזמנה, בכל מקרה של ביטול החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ככל שיגרם מביטול ההזמנה.
במקרה של ביטול עסקה בידי הרוכש והחזרת המוצר לחברה (ראה סעיף- "החזרת מוצרים") החברה תזכה את הרוכש במלוא סכום קניית המוצר מלבד עלות המשלוח.

החזרת מוצרים
ניתן להחזיר מוצרים באתר וזאת על פי לשון חוק הגנת הצרכן.

החזרת המוצרים באחריותו הבלעדית של הלקוח ועל חשבונו, לרבות בגין דמי המשלוח.
ניתן למסור המוצרים בנקודת האיסוף העצמי- רח' התאנה 59, תל מונד.
בכל מקרה של החזרת המוצרים על ידי הרוכש, רק אישור החברה בכתב על קבלת המוצר תהווה אסמכתא להחזרת המוצר. בכל מקרה אחר, ייחשב הדבר כאילו לא הוחזר המוצר על ידי הרוכש והאחריות לכך תהיה על הרוכש בלבד ולא תישמע כל טענה על ידי הרוכש על החזרת המוצר. במקרה של החזרת המוצר על ידי משלוח, על הרוכש האחריות לוודא את הגעת המשלוח לחברה ולחברה לא תהיה כל אחריות בעניין זה כלפי הרוכש.